SİPARİŞ HATTI
0342-230-37-27

Katran Ağacı Seccade
Resmi Büyütmek için Resme Tıklayınız.

Katran Ağacı Seccade

FaceBook ta paylaş
Piyasa Fiyatı : 125 TL
Bizde : 89 TL
Adet :
Boyut :

Sepete Ekle

Ürün Özellikleri

Katran Ağaç İşlemeli Seccade Sadece Bizde...

Ne güzeldir secde. Sen yerin dibine fısıldarsın, gökyüzünden duyulur... Üstad Bediüzzaman Hazretlerinin çokça ibadet ettiği katran ağacını sizler için halıya dokuduk. Seccade Halı istediğiniz yere istediğiniz ortamda Namaz kılmak için... Baskı veya boyama değildir. Tamamen dokumadır. Yıllarca saklayabilirsiniz. 5 yıl garantili ürünümüzdür.

Seccade Ebatımız 125 x80

Fotoğrafını Yükle

Fotoğraf veya Resim Yüklemek için
üye olunuz.

Editörün Seçimi

Üzerinde katran ağaç işlemeli seccade

Katran Ağacı Halı Dokuma Seccade

%28,8 indirim 125 TL
89 TL
Sait Nursi Halı Dokuma Portresi

Bediüzzaman Sait Nursi portre halı dokuma

%40 indirim 100 TL
60 TL
Beşiktaş logosunu foto halı olarak yıllarca saklayacağınız. Takımınıza herzaman heryerde destek olabileceğiniz çok güzel bir ürünümüzdür.

Beşiktaş Logo Foto Halı

%40 indirim 100 TL
60 TL
Galatasaray logosunu foto halı olarak yıllarca saklayacağınız. Takımınıza herzaman heryerde destek olabileceğiniz çok güzel bir ürünümüzdür.

Galatasaray Portre Halı

%40 indirim 100 TL
60 TL
Mustafa Kemal Atatürk Foto Halı

Mustafa kemal Atatürk portre halı

%40 indirim 100 TL
60 TL
Kabe resimi dokuma Foto halı dokumasıdır. %100 dokumadır. İstediğiniz resimleri Foto halı olarak dokuma yapıyoruz. Resimlerinizi portre halı olarak çerçeveli veya çerçevesiz bir şekilde asabilir veya herhangi bir yere monte edebilirsiniz. Kişiye özel hediyede en güzel ürünleri sizler için dokuyoruz.

Kabe Portre Halı dokuma

%40 indirim 100 TL
60 TL
Allah Lafzı dokuma  Foto halı dokumasıdır. %100 dokumadır. İstediğiniz resimleri Foto halı olarak dokuma yapıyoruz. Resimlerinizi portre halı olarak çerçeveli veya çerçevesiz bir şekilde asabilir veya herhangi bir yere monte edebilirsiniz. Kişiye özel hediyede en güzel ürünleri sizler için dokuyoruz.

Allah Lafzı Dokuma

%40 indirim 100 TL
60 TL
Türk bayrağı Foto halı dokumasıdır. %100 dokumadır. İstediğiniz resimleri Foto halı olarak dokuma yapıyoruz. Resimlerinizi portre halı olarak çerçeveli veya çerçevesiz bir şekilde asabilir veya herhangi bir yere monte edebilirsiniz. Kişiye özel hediyede en güzel ürünleri sizler için dokuyoruz.

Türk Bayrağı Halı Dokuma Portresi 50 x 70

%40 indirim 100 TL
60 TL
Besmele lafzı Foto halı dokumasıdır. %100 dokumadır. İstediğiniz resimleri Foto halı olarak dokuma yapıyoruz. Resimlerinizi portre halı olarak çerçeveli veya çerçevesiz bir şekilde asabilir veya herhangi bir yere monte edebilirsiniz. Kişiye özel hediyede en güzel ürünleri sizler için dokuyoruz.

Besmele Lafzı Dokuma

%40 indirim 100 TL
60 TL