SİPARİŞ HATTI
0507  609  07  27

Anasayfa > Yardım

Türkiye Foto Halı nedir.?

     İstediğiniz resimleri portre halı olarak dokuyan kişiye özel halı üretimi yapan bir firmayız. İstediğiniz resimleri foto halı olarak dokuma yapıyoruz. Dokumalarımız %100 iplik dokumadır. Foto halı olarak 7 renk tonunu kullanıyoruz. Dokunacak resimlerde insan tenine en yakın renkler kullanılmakta farklı bir hediye ortaya çıkmaktadır. İstediğiniz ebatta üretim yapılmaktadır. En çok tercih edilen ebatlarımız 50 x70 - 70 x 90 - 70 x 100 - 100 x 130 ve 6m2 kadar fabrikamızda foto halı dokuyoruz.. 

     Aile resimleri , logo , amblem , anneler günü , babalar günü , sevdikleriniz için farklı ve değerli bir hediye üretiyoruz.

Foto halı Nasıl sipariş verebiirim.?

     Değerli ziyaretçimiz sitemize üye olarak size verilen panelden resimleri yükleyebilir , Ebatları seçebilir ve ücretinizi ödeyerek sipariş verebilirsiniz.. Rresimleri yükleyeceğiniz Panel sitemizde hemen sağ tarafta yerini almaktadır.

 
   Sipariş aşamasında ihtiyac duyulmasında telefon numaramızdan veya mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.Foto Halı kargomuz ne kadar zamanda elimizde oluyor.?
 
      Değerli ziyaretçimiz İstemiz olduğunuz Portre halı Veya Foto halılarımız eğer standart resimler ise 3 gün içinde elinizde olacaktır. Özel dokunmasını istediğiniz foto halı 3 gün dokuma 2 gün kargo olacak şekilde 5 gün içinde elinizde olacaktır.

Birçok Foto halı sitesi var diğerleri daha mı ucuz...


      Foto halı sadece dünya'da gaziantep'te üretilmektedir. Ve sadece Türkiye Foto Halı Son sistem makinelarda 7 renk ile dokuma yapmaktadır. Türkiye foto halı birçok ilde ve dünya'da bayisi vardır. Biz foto halının üretim merkeziyiz..

Ürünlerinize GARANTİ veriyor munuz.?

       Ürünlerimiz %100 iplik dokumadır. ürünlerimize kullanıcı hatası hariç  10 yıl garanti veriyoruz.


Foto halı indirimli kampanyalarımızdan yararlanmak için lütfen üye olunuz.Fotoğrafını Yükle

Fotoğraf veya Resim Yüklemek için
üye olunuz.